+90 262 658 08 00
info@serza.com.tr
Çayırova,Kocaeli
Türkiye

Oksit Yüzeyleri Çıkarma

Elektro-kimyasal fırçalama (TIG fırçası) iyi bilinen bir tekniktir. Sonuçlar tatmin edici olmasına rağmen, bazı kirli sonuçları vardır. .
Pahalı kimyasallar kullandıktan sonra, kullanıcı emin yüzey düzgün nötralize edilir yapmak zorundadır ve sıvılar beyaz kontaminasyonu riski değil sonra imha edilmesi gerekir. Diyelim ki geride bırakarak olduğunuz karışıklık ve hoş olmayan bir koku unutmamak gerekir.

 

 

 

 

 

Lazer ile kaynak dikişini temizlenmesi tamamen bu sorunları ortadan kaldırır! sistemidir Temassız, böylece hiçbir aşınma Aşındırıcı olmayan, hiçbir maddi hasar tüm Sadece enerji kullanarak gerekli hiçbir ortam, lazer, aşırı düşük işletme maliyeti çalışır anlamına gelir Hiçbir kalıntı ve leke bırakmaz

 

 

 

 

 

 

Lazer ile temizlik yapmak için tek seçeneğiniz manuel kullanım değildir. Cihazı üretim hattınıza entegre ederek otomasyon çözümleri ile daha uzun ömürlü ve keskin sonuçlar alabilirsiniz. Otomasyon çözümleri ile yüzey üzerinde temizlik homojen bir şekilde olacaktır.

 

 

 

 

 

 

Parlak yüzeylerin temizliğinde kimyasal kullanımı söz konusu olduğunda bir takım zararlara yol açabilmektedir. Lazer ile parlak yüzeyler üzerinde de keskin ve zararsız sonuçlar alabilirsiniz.